Psychoterapia

Wszystkie konsultacje prowadzone są online, przez komunikator Skype lub inny video komunikator. Zostało naukowe udowodnione, że taka forma prowadzenie konsultacji, ma taką samą skuteczność jak spotkania prowadzone twarzą-w twarz. Do wzięciu udziału w sesji konieczne jest posiadanie komputera z dobrym połączeniem internetowym, kamerki oraz mikrofonu (obie te rzeczy są wbudowany w każdy laptop). Pierwsze spotkanie jest spotkanie diagnostycznym, podczas którego zapytam cię o to, co skłoniło cię do wzięcia udziału w psychoterapii, omówimy historię problemu oraz zastanowimy się w jakim kierunku powinny iść nasze spotkania. Po tej sesji będziesz mógł/a również zdecydować czy chciałbyś/łabyś kontynuuować współpracę. Gdyż, jak to mówią, terapeutę trzeba sobie wybrać ;).

Terapia indywidualna

Spotkania jeden na jeden z psychoterapeutą. Pracuję w nurcie integracyjnym, z dużym naciskiem na terapię akceptacji i zaangażowania, terapię opartą na współczuciu i inne terapie trzeciej fali. Ten rodzaj terapii polecam osobom zmagającym się między innymi z zaburzeniami nastroju, zaburzeniami osobowości czy lękami. 

Terapia seksuologiczna

Skupia się na terapii zaburzeń i trudności seksualnych. Możemy tutaj zaliczać np. zaburzenia erekcji, przedwczesny wytrysk, pochwicę czy zaburzenia tożsamości płciowej. Ten rodzaj terapii zalecam również parom które zmagają się z brakiem satysfakcji seksualnej czy niedopasowaniem seksualnym, zarówno pod względem preferowanych aktywności jak i wysokości libido. W sesjach może brać udział zarówno jedna osoba jak i para. 

Terapia par

Celem terapii par jest poprawa komunikacji pomiędzy parterami oraz praca nad stworzeniem satysfakcjonującego, dla wszystkich parterów, związku.  Podczas tej terapii nauczycie się lepiej wyrażać swoje potrzeby i emocje oraz rozwiązywać konflikty. Poznacie własne schematy związku i to jak wpływają one na waszą aktualną relację.
W terapii par bierze udział oboje partnerów.