Wyniki

Dziękuję za wzięcie udziału w quizie.

   Jeśli odpowiedziałeś/aś TAK chociaż na jedno z pytań oznacza to, że możesz cierpieć na jedno (lub więcej) zaburzeń seksualnych, takich jak np. zaburzenia erekcji czy anhedonia seksualna lub możesz zmagać się z konfliktami w związku, których źródłem jest niedopasowanie seksualne pomiędzy Tobą a partnerem.

    Tego typu trudności są szerokie rozpowszechnione i większość ludzi zmaga, lub zmagało się z jakąś dysfunkcją seksualną na przestrzeni swojego życia. 

    Ale nie martw się, nie musi tak być. Mimo, że problemy natury seksualnej często powodują uczucia wstydu czy skrępowania, można je rozwiązać, a ja mogę Ci w tym pomóc. 
    Jestem psychoterapeutą, seksuologiem i od lat pracują z osobami które chcą poprawić jakoś swojego pożycia seksualnego oraz związku. Pomogę Ci odzyskać pełnię sprawności seksualnej i rozwiązać konflikty pomiędzy Tobą a partnerem/partnerką.

   Umów się na 15-minutową, bezpłatną konsultację, a wspólnie zidentyfikujemy przyczynę trudności i zastanowimy się, w jaki sposób mogą zostać one przezwyciężone.

 

    Kliknij tutaj aby umówić się na bezpłatną konsultację

Czekam na Twoją wiadomość.

Kaja